NEDEN 48 HOURS? | Dünyanın En Çok Tercih Edilen Ginseng Ürünleri
48 HOURS
25 Mart 2020
48 Hours Enerji Arttır Mı?
2 Nisan 2020
48hours performans

48hours performans

İŞTE 48 HOURS

48 Hours Makaleler;

  1. Ginseng yüzyıllardır geleneksel Çin tıbbında kullanılmaktadır.

Etli kökleri olan bu yavaş büyüyen, kısa bitki, ne kadar büyüdüğüne bağlı olarak üç şekilde sınıflandırılabilir: taze, beyaz veya kırmızı. www.48hours.com.tr olarak ginseng muhteviyatlı ürün kullanmaktayız.

Taze ginseng 4 yıl önce hasat edilirken, beyaz ginseng 4-6 yıl arasında hasat edilir ve kırmızı ginseng 6 veya daha fazla yıl sonra hasat edilir. www.48hours.com.tr olarak ginseng muhteviyatlı ürün kullanmaktayız.

Bu bitkinin birçok türü vardır, ancak en popüler Amerikan ginsengi (Panax quinquefolius) ve Asya ginsengi (Panax ginseng) ‘dir. www.48hours.com.tr olarak ginseng muhteviyatlı ürün kullanmaktayız.

Amerikan ve Asya ginsengi aktif bileşik konsantrasyonları ve vücut üzerindeki etkileri bakımından farklılık gösterir. Amerikan ginsenginin rahatlatıcı bir ajan olarak çalıştığına inanılırken, Asya çeşidinin canlandırıcı bir etkiye sahip olduğuna inanılmaktadır (1 Güvenceli Kaynak, 2 Güvenceli Kaynak).

Ginseng iki önemli bileşik içerir: ginsenosidler ve gintonin. Bu bileşikler sağlık yararları sağlamak için birbirini tamamlarlar. www.48hours.com.tr olarak ginseng muhteviyatlı ürün kullanmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


0
Open chat