48 Hours Gold olarak 16 – 20 Şubat arası Dubai Gulfood fuarındayız

Dünyaya açılma misyonumuz devam ediyor. Her yıl Dubai World Trade Center’da gerçekleşen Gulfood etkinliğinde biz de yerimizi alacağız.

16 – 20 Şubat arası gerçekleşecek Gulfood da, Dünyanın yeme içme sektöründeki devleri bir araya geliyor.

48 Hours Gold’un 2019 World Of Food Rusya katılımından kısa bir video. 😉

Eşim artık iş gibi geliyor dedi: 48 Hours Gold

Kategori: Tüketici Mektupları
Yazar: Anonim 48 Hours Gold tüketicisi

Yoğun stres sonucu eşimle birlikteliğimiz azaldı. Uykumuz gelmese de yatağa geçip uyuyor gibi yapıp ikimizde düşüncelere dalıyoruz. Bir gün bir konuşmasına denk geldim bu beni çok üzdü.

Telefonun diğer ucundaki kişiyle konuşurken birlikte olmak artık iş gibi geliyor demişti. Kendimde eksiklik hissettim. Hiç zorlamadım onu bu konuda ama gerçekten zorla birlikte oluyor gibiydi.

Anonim 48 Hours Gold tüketicisi
Okumaya devam et “Eşim artık iş gibi geliyor dedi: 48 Hours Gold”

Yeni ürünümüz: 48 Hours Gold Ginseng Shot

2006 yılında yalnızca 3 ürünle yola çıkmıştık. Aradan geçen 14 uzun sene boyunca tüketicilerimizin talepleri ve ihtiyaçları değişti.

Biz bu taleplere kulak vermeye her zaman önem verdik. Bazı tüketicilerimiz 48 Hours Gold tükettiğini gizleme konusunda tedirgin.

Oysa Asya kültüründe, afrodizyak etkili ürünler bir ihtiyaçtır. Nasıl çalışan aktif bir insanın , yeteri kadar iyi beslenmeden bunu yapabilmesi imkansız ise, libidonun da çalışabilmesi için doğru besinlere ihtiyacı vardır.

Yine de 48 Hours Gold ürünlerinin daha küçük, tek seferde tüketilebilen, kolay saklanabilen ürünler olmasını isteyen tüketicilerin talebini anlayışla karşılıyoruz.


Karşınızda 48 Hours Gold Ginseng Shot


Ailenin yeni üyesi: 48 Hours Gold Shot. 30ml’lik küçük şişesiyle, Tek seferde tüketebilmeniz için geliştirildi. Tabii ki aynı etki süresiyle.

Hemen deneyin.

Özgüvenimi geri kazandıran ginseng: 48 Hours Gold

Kategori: Tüketici Mektupları
Yazar: Anonim 48 Hours Gold tüketicisi

20’li yaşlarımdayım. Haklı olarak bu yaşlarda nasıl afrodizyak ürünlerle tanıştığımı düşünebilirsiniz. Ancak benim durumum biraz farklı.

Panik atak (OKB) hastasıyım. Herkesin duyduğu bir sıkıntı olmasına rağmen, hakkında fazla bir şey bilmezler aslında.

Okumaya devam et “Özgüvenimi geri kazandıran ginseng: 48 Hours Gold”

Evliliğimi kurtaran ginseng: 48 Hours Gold

Kategori: Tüketici Mektupları
Yazar: Anonim 48 Hours Gold tüketicisi

Her evlilik gibi bizimki de başta harikaydı. Cicim ayları değil yılları yaşadık. Eşimi taparcasına sevdim. Hala da çok seviyorum. Bana aslan gibi 2 evlat verdi.

Mamafih evli olanlar bilir, evlilikte cinsel münâsebet siz isteseniz de istemeseniz de tıkanıyor. Bir yerde okumuştum DNA’larınız bile kaynaşıyor eşinizle 20 sene beraber olduktan sonra.

Okumaya devam et “Evliliğimi kurtaran ginseng: 48 Hours Gold”

Haz artırıcılar: Hazdırıcılar!

Hazdırıcı mı? O da ne?

Keşfedilmemiş toprakları keşfetmek, yeni heyecanları tutku ile harmanlamak için libidonuzu bulutların üstüne taşıyacak, sizi ve eşinizi adeta bir yanadağ tadında alevlendirecek tetikleyicilerdir. Tabii bizim lügâtımızda. 🙂

Haz ve tutku gibi duygular modern insan için son derece önemli.

Peki bu duygulara nasıl erişiyoruz?

Okumaya devam et “Haz artırıcılar: Hazdırıcılar!”

2020’ye hazır mısınız?

Yeni yıla nasıl girerseniz öyle geçer derler. 😉

Yılbaşı gecesi her zaman özel bir gece olmuştur. İster çift olun, ister olmayın, bu gecenin ateşli bir sevişme ile taçlandırılmasını hepimiz arzularız.

Yılbaşı gecesi giyilen kırmızı iç çamaşırları, yeni yılın getirdiği haz artışı, çiftler arasındaki heyecanı artırıyor. 48 Hours Gold olarak biz de, heyecanınızın sekteye uğramaması için özel bir paket hazırladık.

  • 2 adet 48 Hours Gold Çikolata
  • 2 adet 48 Hours Gold Ladies (Kadınlar için)
  • 2 adet 48 Hours Gold Enerji İçeceği


Yeni yılın tüm tüketicilerimize, sağlık, para, şans ve aşk getirmesini dileriz!

48 Hours Gold Ekibi

Yeni ürünümüz: 48 Hours Gold Ginseng Bonbon!

Tüketicilerimizin taleplerine her zaman önem veriyoruz.

Birçok tüketiciden gelen daha pratik tüketilecek ürün talebini değerlendirdik. Önce enerji içeceğini küçük shot formunda sunduk. Şimdi de yeni ürünümüzle karşınızdayız.

48 Hours Gold Ginseng Bonbon

Kutusundan çıkan 2 adet ginseng bonbon şeker ile kullanımı çok daha kolay. Hem de aynı etki süresiyle!

48 Hours Gold ginseng enerji ürünleri hakkında merak edilenler48 Hours Gold ürünleri; En iyi kalite ginseng ve gelişmiş ekstraksiyon teknolojisi ile üretilen, afrodizyak etkili, enerji veren, besleyici enerji içeceği, kahve, çikolata ve bonbon ginseng ekstraktlarıdır. 2006 yılında piyasaya sürülen 48 Ginseng ailesi, kısa sürede tüm kullananlardan olumlu yorumlar aldı. Etkileri kulaktan kulağa yayıldı.

Bugün ise 48 Hours Gold ürünleri Dünyanın 27 ülkesinde ve Türkiye genelinde tüm market ve benzinliklerde bulunabiliyor. 2020 yılında ise Tüketicilerine daha iyi hizmet vermek için online mağazasını açtı.

Merak ettikleriniz mi var? Lütfen okumaya devam edin.

Okumaya devam et “48 Hours Gold ginseng enerji ürünleri hakkında merak edilenler”