48 Hours Gold ginseng enerji ürünleri hakkında merak edilenler | Dünyanın En Çok Tercih Edilen Ginseng Ürünleri

48 Hours Gold ginseng enerji ürünleri hakkında merak edilenler

48 Hours Gold nasıl böyle enerji verebiliyor?
3 Nisan 2020
Eşim artık iş gibi geliyor dedi: 48 Hours Gold
3 Nisan 2020

48 Hours Gold ürünleri; En iyi kalite ginseng ve gelişmiş ekstraksiyon teknolojisi ile üretilen, afrodizyak etkili, enerji veren, besleyici enerji içeceği, kahve, çikolata ve bonbon ginseng ekstraktlarıdır. 2006 yılında piyasaya sürülen 48 Ginseng ailesi, kısa sürede tüm kullananlardan olumlu yorumlar aldı. Etkileri kulaktan kulağa yayıldı.

Bugün ise 48 Hours Gold ürünleri Dünyanın 27 ülkesinde ve Türkiye genelinde tüm market ve benzinliklerde bulunabiliyor. 2020 yılında ise Tüketicilerine daha iyi hizmet vermek için online mağazasını açtı.

Merak ettikleriniz mi var? Lütfen okumaya devam edin.

48 Hours Gold nedir?

48 Hours Gold eşsiz bir ginseng ekstraktıdır. Aynı zamanda bir enerji içeceğinin sahip olması gereken tüm özelliklere ve vitaminlere de sahiptir. Uyarıcı etkisi, sadece ilişki kalitesini ve süresini artırmakla kalmaz; aynı zamanda vücut enerjinizi de en üst seviyeye çıkarmak için kafein ile zenginleştirilmiştir.

48 Hours Gold ürünlerinin afrodizyak etkisi tükettikten 15-30 dakika sonra ortaya çıkar ve 48 saat’e kadar devam eder.

48 Hours Gold ne işe yarar?

Yüksek teknoloji standartlarına göre konstantre edilmiş ginseng ekstresi içeren 48 Hours Gold ürünleri, erektil disfonksiyon ve ilişki kalitesi/süresi üzerinde anında bir etkiye sahiptir. Ginseng’in botanik adı “Panax”, “tam iyileşme” anlamına gelen Yunanca “panacea” kelimesinden türemiştir.

Olumlu etkileri nelerdir?

Yüksek kalite Ginseng’in erkeklerde yaşa bağlı hafıza kaybına faydalı olduğuna dair kanıtlar vardır. Antioksidan ve bağışıklık uyarıcı etkileri vardır. Fiziksel aktiviteyi ve vücut direncini artıran, fiziksel ve zihinsel dayanıklılığı artıran bir bitkidir ginseng. Çin tıbbında, enerji sağlayıcı genel bir tonik olarak kullanılır.

Yan etkileri ve zararları nelerdir?

Şeker hastaları, kalp ve tansiyon hastaları tüketirken dikkatli olmalıdır. Ginseng tüketimi bazı kişilerde baş ağrısına neden olur.

Ayrıca bu sayfanın alt kısmında 48 Hours ve ürünlerimiz hakkında, deneyimleriniz, tavsiyeleriniz, şikayet ve önerilerinizi tüm ziyaretçilerin görebileceği şekilde gönderebilirsiniz. Ürünlerimizi online mağazamız ile satın alabilir, ya da anasayfa’yı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


0
Open chat