48 Hours Enerji Arttır Mı? | Dünyanın En Çok Tercih Edilen Ginseng Ürünleri

48 Hours Enerji Arttır Mı?

48hours performans
NEDEN 48 HOURS?
1 Nisan 2020
48 Hours’un Ruhunuza Kattıkları…
2 Nisan 2020

www.48hours.com.tr , enerjiyi artıran ve zihinsel uyanıklığı ve fiziksel performansı artıran ürünler olarak yaygın bir şekilde tanıtılmaktadır. Multivitaminlerin yanında, www.48hours.com.tr  Amerikan gençler ve genç yetişkinler tarafından tüketilen en popüler diyet takviyesidir. Her yaştaki erkekler en çok enerji içeceği tüketmektedir ve 12 ila 17 yaş arasındaki gençlerin neredeyse üçte biri düzenli olarak içmektedir.

İki çeşit enerji içeceği ürünü vardır. Bir tanesi, 16 oz gibi sıradan meşrubatlarınkine benzer boyutlarda kaplarda satılmaktadır. şişe. “Enerji atışları” olarak adlandırılan diğer tür, 2 ila 2½ oz tutan küçük kaplarda satılmaktadır.

Konsantre sıvı. Kafein, her iki tür enerji içeceği ürününde de önemli bir bileşendir – 16 oz’da 70 ila 240 mg seviyelerinde. içilir ve bir enerji atışında 113 ila 200 mg. (Karşılaştırma için, 12 oz. Kola yaklaşık 35 mg kafein içerir ve 8 oz. Bir fincan kahve yaklaşık 100 mg içerir.) www.48hours.com.tr , guarana (bazen başka bir kafein kaynağı gibi) de içerebilir.

Brezilya kakao denir), şekerler, taurin, ginseng, B vitaminleri, glukuronolakton, yohimbe, karnitin ve acı portakal.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


0
Open chat